ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Avokati Romeo Kara: Fytyra më sinjifikative e së keqes Nuk ka qenie që e perfaqëson më mirë djallin, si në pamje ashtu edhe në veprime!

Avokati Romeo Kara: Fytyra më sinjifikative e së keqes Nuk ka qenie që e perfaqëson më mirë djallin, si në pamje ashtu edhe në veprime!

Nga Romeo Kara

Nuk ka qenie qe e perfaqeson me mire djallin, si ne pamje ashtu edhe në veprime.

Nese Rama dhe Berisha, jane maksimalisht deklarative, duke folur eger dhe vepruar si te dhjaksur, Meta plotesisht i keshilluar nga mafiozet e politikes gjermane e te tjere, qendron i heshtur por maksimalisht aktiv ne realizimin e misionit te tij te se keqes.

Tek figura e tij e shemtuar dhe e zeze, e deformuar ne pamje dhe ne shpirt, jo pak here jane bashkuar e ndare dy skajet mafioze te politikes shqiptare dhe me bindje them, se ai si president perfaqeson vetem unitetin e mafias.

Meskin, grykes dhe i pangopur, pragmatist, individualist dhe i pabese, keto jane disa nga tiparet e horrit qe Rama na e beri peshqesh ne krye te shtetit.

Vetem duke pare se si kemi perfunduar me nje drejtues te tille te shtetit, duhet te veme duart ne koke dhe kujen gjithashtu.

Nuk mund t’a besoj se si ky popull qe pati per drejtues Skenderbeun, ka rene ne derexhene e Metes.

Frymezuesi i gjithe llumit shqiptar, kumbari Meta, harron se, per secilin nga ne, Zoti ka planet e tij dhe ai sigurisht bashke me plehun qe e rrethon, do te perfundoje ne grackat qe ai u ngre me qetesi, helm e dashuri kundershtareve te tij dhe familjeve te tyre.

Shume shpejt, ky hajdut ordiner, ky variant poshterues i Shrekut, do te shpaguaje hakun qe u ka shqiptareve, per ato qe ka bere dhe per ato qe po tenton te beje.

Sic u kap me bllok në dore tek Dritan Prifti, sic u akuzua nga Jozef Hejseku dhe Vojsava Ismailaj per vjedhjen e CEZ-DIA, ashtu do ballafaqohet me prova e fakte, per prapaskena te tjera brenda dhe jashte Shqiperise.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs