Author: Tellalli

1 2 3 2,789 10 / 27889 POSTS
Horoskopi ditor, e Premte 22 Nëntor 2019

Horoskopi ditor, e Premte 22 Nëntor 2019

Dashi Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por edhe sfida të reja në [...]
A e ka lënë me pasoja Spaçi Tosin? Sulmon Amerikën dhe jep alarmin: Metën po e eleminojnë!

A e ka lënë me pasoja Spaçi Tosin? Sulmon Amerikën dhe jep alarmin: Metën po e eleminojnë!

Fatos Lubonja shprehet se për të gjithë ata shqiptarë që duan të jetojnë në një vend të lirë, “eleminimi” i presidentit Meta nga mazhoranca është ala [...]
Damir Fazlliç i ‘heq vizën’ kreut të PD, mbështet Bregun: Kryetarja e ardhshme e PD, “Basha ik”

Damir Fazlliç i ‘heq vizën’ kreut të PD, mbështet Bregun: Kryetarja e ardhshme e PD, “Basha ik”

Miku i Sali Berishës në qeverisje, Damir Fazllic, ka komentuar sot takimin e Partive Popullore Europiane. Por Fazllic ka zgjedhur të postojë fotot [...]
“Venecia” për Kushtetuesen: Precedentet për betimet në Kirgistan e Gjeorgji, Arta Vopsi mund të betohet para vetë Gjykatës

“Venecia” për Kushtetuesen: Precedentet për betimet në Kirgistan e Gjeorgji, Arta Vopsi mund të betohet para vetë Gjykatës

Mënyra se si Arta Vorpsi mori vendin e gjykatëses kushtetuese përmes mekanizmit zhbllokues e më pas betimi i saj përpara një notereje në kundërshtim [...]
Fraza “djegëse” e amerikanëve: Pse Meta s’do shkuarjen sërish në Venecia?

Fraza “djegëse” e amerikanëve: Pse Meta s’do shkuarjen sërish në Venecia?

Siç po shihet, po ka këto orë një luftë gati të hapur mes Presidencës shqiptare, përfaqësuar nominalisht nga kreu i saj Ilir Meta, dhe politikës së SH [...]
Skënder Minxhozi i kthehet keq Ilir Metës: Kemi deklarata rrumpallë ndaj ndërkombëtarëve. S’mund t’i thuash Ambasadës Amerikane Xibrakë

Skënder Minxhozi i kthehet keq Ilir Metës: Kemi deklarata rrumpallë ndaj ndërkombëtarëve. S’mund t’i thuash Ambasadës Amerikane Xibrakë

Analisti Skënder Minxhozi u shpreh se është e rëndë t’i thuash Ambasadës Amerikane Xibrakë, kurse shtoi se fataliteti na e do që këtë situatë ta zgjid [...]
Meta dha alarmin dhe paralajmëroi diplomatët, gazetari i njohur zbulon se kush ishte ambasada që shantazhoi Blushin

Meta dha alarmin dhe paralajmëroi diplomatët, gazetari i njohur zbulon se kush ishte ambasada që shantazhoi Blushin

'Zëdhënësi i im, Tedi Blushi është shantazhuar në emër të një ambasade të huaj në Tiranë' kështu është shprehur Presidenti Meta me anë të një reagimi [...]
Vjen “shuplaka” e dytë brenda ditës për Metën, pas SHBA merr goditje edhe nga Sllovakia

Vjen “shuplaka” e dytë brenda ditës për Metën, pas SHBA merr goditje edhe nga Sllovakia

Kryesia sllovake e OSBE-së ka reaguar pasi ambasadori i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard paraqiti sot në Këshillin e Përhershëm të OSBE- [...]
Ilir Meta kundërshtoi dhe iu sul ashpër SHBA-së, reagon Kreshnik Spahiu

Ilir Meta kundërshtoi dhe iu sul ashpër SHBA-së, reagon Kreshnik Spahiu

Dita e sotme ka pasur një acarim të dukshëm të qëndrimit të Presidentit të Republikës Ilir Meta ndaj Shteteve të Bashkuara në veçanti dhe ndaj një gru [...]
Pasi Meta sulmoi SHBA-të, gazetari i njohur paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare: Në valle është përfshirë publikisht edhe DASH. Humbësi ka një fat më të rëndë! Në pritje të Big Bang-ut

Pasi Meta sulmoi SHBA-të, gazetari i njohur paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare: Në valle është përfshirë publikisht edhe DASH. Humbësi ka një fat më të rëndë! Në pritje të Big Bang-ut

Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ju rikthye sot sulmeve ndaj përfaqësuesve ndërkombëtarë lidhur me Reformën në Drejtësi dhe kryesisht për komentet e t [...]
1 2 3 2,789 10 / 27889 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat