ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Ardit Gjebrea feston datëlindjen, djali i tij Jon prek me fjalët e tij

Ardit Gjebrea feston datëlindjen, djali i tij Jon prek me fjalët e tij

Sot moderatori i njohur dhe shumë i dashur për publikun Ardit Gjebrea feston ditëlindjen e tij dhe mbush plot 56 vjeç.

Moderatori ka marrë urime të shumta nga kolegët dhe miqtë e tij por më i veçanti është i djalit të tij Jon Gjebrea.

Edhe pse është larg Jon ka publikuar një foto në krah më babin e tij ku ka bërë një dedikim që i ka prekur tëgjithë.

“Nuk ka fjalë që e përshkruan dashurinë që kam për ty.

Edhe pse nuk jam fizikisht atje për të festuar sot me ty, shpirtërisht jam gjithmonë pranë teje.

Gëzuar ditëlindjen heroi im”, ka shkruar Joni bashkangjitur fotos me babain.

Djali i moderatorit prej kohësh është zhvendosur në Boston të SHBA-ve, vend në të cilin jeton së bashku me partneren e tij Merlin.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs