Ameli surprizon mami Miriamin në avion me përgjigjen (Foto)

Ameli surprizon mami Miriamin në avion me përgjigjen (Foto)

Ameli është vajza e çiftit të njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj.Ajo është vetëm tre vjeçe dhe gjatë kësaj kohe ka treguar se di të këndojë, të pozojë si modele dhe së fundmi dhe të lexojë.

Mami Miriami ka publikuar pak minuta më parë, një foto të Amelisë në avion teksa lexon.

‘Kur i flas më thotë mami të lutem mos më bezdis se po lexoj’, shkruan Miriami.

COMMENTS