Alban Skënderaj publikon foton e rrallë sëbashku me ‘Të paçmueshmen’ e tij

Alban Skënderaj publikon foton e rrallë sëbashku me ‘Të paçmueshmen’ e tij

Këngëtari dhe kantautori shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një foto me vajzën e tij Amelinë.

Amelia e veshur me të verdha ka përqafuar Albanin dhe krahas fotos ai ka shkruar “E paçmueshme”, ku të dy baba e bijë duken shumë të lumtur e të afërt me njëri-tjetrin.

Këngëtari i njohur përveç impenjimeve të shumta që ka në botën e muzikës, i përkushtohet edhe familjes së tij.

Kujtojmë që këngëtari do të zhvillojë koncertin ” Nën yjet e Tiranës” në Amfiteatrin e kryeqytetit më 27 shtator.