google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Akuzat e PD-së për Valdrin Pjetrin, reagon Rama: Valdrin Pjetri dhe PS i ka rrugët e ndara deri sa të dal e vërteta

Akuzat e PD-së për Valdrin Pjetrin, reagon Rama: Valdrin Pjetri dhe PS i ka rrugët e ndara deri sa të dal e vërteta

Kryeministri Rama ka reaguar për akuzat e PD-së ndaj kryebashkiakut Valdrin Pjetri në Shkodër. Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri, prej disa ditësh akuzohet nga PD për të kaluarën e tij, me pretendimin se ka qenë i arrestuar për trafikim d.roge. Sot Pjetri reagoi sërish duke thënë se e vërteta e vetme e gjithë kësaj historie është ajo që do të nxjerrin agjencitë e zbatimit të ligjit.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs