google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Akuzat e çoroditura të Metës, reagon menjëherë Rama: Mezi e presim apelin e vonuar për 30 Qershorin

Akuzat e çoroditura të Metës, reagon menjëherë Rama: Mezi e presim apelin e vonuar për 30 Qershorin

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Presidentit Ilir Meta për suksesin e reformës në Drejtësi.

Rama në një mesazh në Twitter, thekson se Presidentin nuk e pengon mungesa e Gjykatës Kushtetuese për të mbrojtur datën e zgjedhjeve.

Ndërkohë që thekson se falë vetingun, Gjykata Kushtetuese ka mbetur bosh nga ata që ai i quan “shejtanët që kishte brenda”

‘A e pengon mungesa e Gjykatës Kushtetuese Presidentin e Republikës të mbrojë datën e zgjedhjeve që sipas Kushtetutës ai e ka dekretuar? Falë Vetingut GJK është sot një djep bosh pa shejtanin brenda! Kjo është më shumë se gjysma e një pune të madhe që kërkon durimin e kohën e saj.

Padiskutim Presidenti ka të drejtë kur thotë djegia e mandateve është e papranueshme po dhe më i papranueshëm është përbetimi për të djegur zgjedhjet! S’e dimë opinionin e Presidentit për këtë dhe bashkë me kritikat e tij, mezi e presim apelin e vonuar në mbrojtje të 30 qershorit’, thotë Rama në reagimin e tij.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs