Aksident i paparë në kufi, shikoni pamjet e rënda (Video)

Aksident i paparë në kufi, shikoni pamjet e rënda (Video)

Një aksident ka ndodhur në kufirin e Kroacisë ku janë përplasur dy automjete. Njëra makinë po priste në radhë për të kaluar kufirin kur u përplas nga pas nga automjeti tjetër. Siç raportohet ka 3 persona të lënduar nga aksidenti ku të gjithë ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore. Një njërën nga makinat ndodhej dhe një fëmijë ku pas aksidentit u desh ndërhyrja e zjarrfikësve për ta nxjerrë jashtë. Mediat kroate kanë publikuar videot e aksidentit.

Ju ftojmë të shikoni videot e aksidentit:

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat