Akoma Vasali, LSI-ja dhe Salia u bien tupaneve të Babalerisë

Akoma Vasali, LSI-ja dhe Salia u bien tupaneve të Babalerisë

Nga Alban Dega, Nju Jork

LSI- TEPSIA EDHE ME BABAL.. PARTIA E BABALERISE !

– Akoma u bie tupanave te Babales….

KUR UA PSHURRIN GAZIN NE BUZE !
… apo qeshe ne mire kush qesh i fundit !

SHQIPERIA QE DUAM UA NXIU, UA PSHURRI NE BUZE GAZIN ATDHERRENUESVE E ATDHESHITESVE TE SHQIPERISE ME KRYEPESHKUN SALI BERISHA NE KRYE!

Mendime me vargje

FATMIR XHAFAJ VERSUS SALI BERISHA !

“Fuqia e ligjit” perballe Sali Luigjit !
Nje shembull i duhur per
Shqiperine qe duam !
Nderi kombit perballe turpit te antikombit !

Fatmir Xhafaj e dorezoi vellain tek Ligji, tek Shen Drejtesia !
Krenar per modelin qe na mungon:
Askush nuk eshte mbi ligjin !
Kryepeshku Sali Berisha i dorezoi djersen e gjakun, pasurite e popullit … qeverine, mbare shtetin shqiptar

Tek i biri,
Tek e bija,
Tek Jamserbi
Tek Liria
Tek Gangsteret
Tek Mafia !
Tek Milloshi
Tek Serbia
Tek Fazlici
Tek Greqia
Shqiperine Qelibar
E dorezoi Kandahar!
I vu zjarrin
I vu flaken
I vu minat
Dhe patllaken!
E beri Kukurec
Jug Veri
E ktheu Gerdec!
Per karrike
Vrau Azemin!
Per pushtet
Vret dhe
Shkelzenin!
Se me thone
Sali Berisha !
Kryepeshk
bishe permbi bisha!
O Shqiperi
Nenen ta … ifsha !
Nene mbi nene
E kam Serbine
Nafte e Arme
I dhashe Serbise
Otranton
Kalit te Trojes
Jam Mareshalli
I Beogradit
Jam Toptani
I Tropojes !
Vras me plumba
Vras me fjale
Me buzagaz
Para e mbrapa
Mua me ndjekin
Mijera kamikaze! Nga Saranda ne Tropoje. Ua pshrren gazin ne goje !
Jam Zogolli
Nga Tropoja
Kurre pa rre
Une s’ nxjerr
fjale nga goja!
Vras me plumba
E vras me fjale!
Gjithcka e bej
per Ligjin
Sepse ligj mbi cdo ligj!
Kam Shkelzenin !
Kam Saliqin !
Yll Polar e kam
Luigjin !

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat