AFP publikon pamje nga atmosfera festive në sheshin “Skënderbej”

AFP publikon pamje nga atmosfera festive në sheshin “Skënderbej”

Agjencia franceze e lajmeve AFP ka publikuar foton e realizuar nga fotoreporteri Gent Shkullaku ku shfaqet plot drita sheshi “Skënderbej”, ku është  ngritur edhe  “Fshati i Festave”, një hapësirë festive ku qytetarët mund të kalojnë kohën dhe të argëtohen.

 “Pamje ajrore e sheshit kryesor të Tiranës ndezur me dekorimet e Krishtlindjeve”, shkruan AFP.

COMMENTS