ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

A do guxonte Luani pa dhëmbë i Monikës të fyente vajzën e Azem Hajdarit nëse ai jetonte?! Ja si e tall sot!

A do guxonte Luani pa dhëmbë i Monikës të fyente vajzën e Azem Hajdarit nëse ai jetonte?! Ja si e tall sot!

Teksa ka ndare me miqte dhe ndjekesit e tij ne rrjetin social, Facebook, nje video me pjese nga fjala e deputetes se PD-se, Rudina Hajdari, e shpallur dje edhe si kryetarja e grupit te saj demokrat ne Kuvend, Luan Rama trimi i Monikës e shigjeton per shqipen qe ajo artikulon, duke e fyer dhe dalë në konkluzionin se nuk mund te mos vrase veshin e shumë kujt që e dëgjon, deri në pakuptueshmëri.

Natyrisht vajza e Azem Hajdarit eshte shkolluar në SHBA dhe jo në Shkollën e Bashkuar si Luani pa dhëmbë dhe mund të artikuloi gabimisht shprehje shqip.

Por një pyetje na del vetvetiu: A do guxonte ku lehës që të fyente të bijën e Azem Hajdarit nëse i ati do jetonte?!

“A mundet ndokush të më shqipërojë se çfarë po thotë kjo zonja – lidere e opozitës parlamentare?…”- shkruan ai, bashkengjitur kesaj videoje.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs