1 2 3 3,026 10 / 30260 POSTS
Ministria e Brendshme publikon shifrat zyrtare të dëmeve si pasojë e lëkundjeve të tërmetit në Tiranë

Ministria e Brendshme publikon shifrat zyrtare të dëmeve si pasojë e lëkundjeve të tërmetit në Tiranë

Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi dëme të shumta edhe në kryeqytet. Sipas bilancit paraprak nga Ministria e Brendshme, theksohet se 3396 qytetarë janë ev [...]
Fitoi 105 milionë paund në lotari, të nesërmen i kthehet punës me furgonin e tij të vjetër

Fitoi 105 milionë paund në lotari, të nesërmen i kthehet punës me furgonin e tij të vjetër

Ndërtuesi britanik që fitoi 105 milionë funte në lotari, i është rikthyer punës. 42-vjeçari modest Steve Thomson është fotografuar duke ngritur kuti e [...]
Vajza kosovare me sindromën “Down” dhuron pagën për të prekurit nga tërmeti

Vajza kosovare me sindromën “Down” dhuron pagën për të prekurit nga tërmeti

I kishte kuruar dhëmbët te stomatologu Burim Buzhala në Ferizaj. Eloida Alija nga po i njëjti qytet, me sindromën Down ishte lidhur aq shumë me doktor [...]
Banorët e Thumanës të traumatizuar, nuk po gjejnë ende qetësi: Na çoni edhe në ferr, vetëm të jet larg atyre pallateve!

Banorët e Thumanës të traumatizuar, nuk po gjejnë ende qetësi: Na çoni edhe në ferr, vetëm të jet larg atyre pallateve!

Thumana nuk po mundet të gjejë qetësinë dhe sigurinë për të jetuar në shtëpitë që i rezistuan me dëme të vogla tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit që [...]
Qeveria “bllokon” koncesionin Milot-Balldren, kompania vazhdon punën: Nuk i përgjigjet dot kontratës

Qeveria “bllokon” koncesionin Milot-Balldren, kompania vazhdon punën: Nuk i përgjigjet dot kontratës

Zëvendëskryeministri Erion Braçe sugjeroi se një nga kontratat më kontroverse koncesionare të qeverisë së tij, ajo për ndërtimin e rrugës Milot-Balldr [...]
“Ujku, ujku… por çakalli bënë kërdinë”: Ministria e Brendshme tender 1.8 miliardë lekë për makina luksi në kohë kolere

“Ujku, ujku… por çakalli bënë kërdinë”: Ministria e Brendshme tender 1.8 miliardë lekë për makina luksi në kohë kolere

Në mbledhjen e qeverisë, kryeministri urdhëroi drejtuesit e bashkive, enteve dhe institucioneve publike; të mos bëjnë më tendera për makina, udhëtime [...]
Meta shmang thellimin e luftës me amerikanët, tërhiqet nga skenarët për bllokimin e SPAK, arrihet pakti me KLP për ceremoninë e betimit

Meta shmang thellimin e luftës me amerikanët, tërhiqet nga skenarët për bllokimin e SPAK, arrihet pakti me KLP për ceremoninë e betimit

Presidenti Ilir Meta ka nisur të tërhiqet nga skenarët bllokues të reformës në drejtësi. Pas futjes në kaos të Kushtetueses, janë shtuar zërat se kreu [...]
Mbyllet inventarizimi, më 20 dhjetor dosjet e bujshme transferohen te SPAK, Llalla dhe Basha dy emrat e parë “VIP” që do hetohen nga “specialët”

Mbyllet inventarizimi, më 20 dhjetor dosjet e bujshme transferohen te SPAK, Llalla dhe Basha dy emrat e parë “VIP” që do hetohen nga “specialët”

Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe prokuroritë e rretheve kanë gati dosjet që do të kalojnë te SPAK. Më 20 dhjetor Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion [...]
Rama: Verifikoni tokat-shtet ku do të ndërtohen lagjet e reja, mund të ketë surpriza nga KÇK

Rama: Verifikoni tokat-shtet ku do të ndërtohen lagjet e reja, mund të ketë surpriza nga KÇK

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot për të 10 ditën radhazi qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme, ku në fokus është faza e rindërtimit pas të [...]
Rrëfimi tronditës! “Një familje e humba komplet”, Sadri Cakoni mes lotësh: Me laps numëroja të vdekurit, jam i mpirë!

Rrëfimi tronditës! “Një familje e humba komplet”, Sadri Cakoni mes lotësh: Me laps numëroja të vdekurit, jam i mpirë!

Sadri Cakoni, një qytetar nga Thumana i cili humbi mbi 6 familjarë nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin, ka folur me gazetarin e emisionit “Shqipta [...]
1 2 3 3,026 10 / 30260 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat